نمایشگاه پلاستیک اصفهان

نمایشگاه بین‌المللی اصفهان طی روزهای ۲۰ تا ۲۳ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ میزبان دو نمایشگاه تخصصی در حوزه‌های «رنگ و رزین» و «لاستیک و پلاستیک» خواهد بود.

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان، «نهمین نمایشگاه تخصصی رنگ، رزین و پوشش‌های صنعتی» و «دوازدهمین نمایشگاه اصفهان‌پلاست» دو نمایشگاه تخصصی هستند که با حضور بیش از ۱۰۰ مشارکت‌کننده از استان‌های مختلف کشور در اصفهان برگزار می‌شوند.

دوازدهمین نمایشگاه اصفهان‌پلاست در حالی برگزار می‌شود که ۶۰ مشارکت‌کننده از استان‌های اصفهان، قم، یزد، تهران، البرز و خراسان رضوی را گرد هم جمع کرده‌ است.

این شرکت‌ها در حوزه‌های ماشین‌آلات تزریق پلاستیک، ماشین‌آلات خردکن، بازیافت و قالب لوله، تامین مواد اولیه PVC، تولید پلاستیک‌های تقویت شده، تولید افزودنی‌های پلیمری، تولید مستربچ، تولید قطعات پلاستیک، تولید پوشش‌های UPVC، تولید کامپاندهای پلاستیک، ظروف پلاستیک و یک‌بار مصرف، بازیافت تایر و تیوب، تولید بطری‌های پت، وکیوم فرمینگ، تجهیزات کنترل کیفیت، تجهیزات آزمایشگاهی در صنعت پلیمر، بازرگانی آمیزه‌های پلیمری، تولید فیلم‌های پلاستیکی و نایلکس، سیستم‌های تهویه مطبوع، رنگدانه‌های گرانولی و سبدهای کشاورزی و صنعتی، استابیلایزر و پایدارکننده حرارتی فعالیت دارند و طی چهار روز برگزاری نمایشگاه، توانمندی‌های خود را به نمایش می‌گذارند.

نمایشگاه اصفهان‌پلاست این دوره در ۸۰۰۰ مترمربع فضای نمایشگاهی برپا می‌شود و نکته مهم آن، برگزاری پس از سه سال و تنوع شرکت‌ها از استان‌های مختلف است؛ همچنین ۸۰ درصد شرکت‌های حاضر در نمایشگاه را تولیدکنندگان تشکیل می‌دهند که از جمله ویژگی‌های مهم نمایشگاه به شمار می‌رود.

در کنار این نمایشگاه، «نهمین نمایشگاه تخصصی رنگ، رزین و پوشش‌های صنعتی اصفهان» برپا می‌شود و در این دوره، میزبان بیش از ۴۰ مشارکت‌کننده شاخص از هشت استان کشور خواهد بود که توانمندی‌های خود را در سه هزار مترمربع فضای نمایشگاهی به نمایش می‌گذارند.

این نمایشگاه که با حضور ۷۰ درصدی شرکت‌های تولیدکننده برگزار می‌شود، توانمندی‌های شرکت‌های معتبر فعال در حوزه‌های پوشش‌های صنعتی، انواع رنگ، صنعت آبکاری، انواع رزین، انواع چسب‌های عمومی و صنعتی، تولیدکنندگان انواع رنگ‌ها و پوشش‌های با کاربری‌های مختلف، کامپوزیت‌ها، درزگیر ماشین، تولیدکنندگان مواد و پوشش‌های کامپوزیتی، سازندگان قطعات کامپوزیتی، تجهیزات و ماشین‌آلات تولید و اجرای رنگ و انواع پوشش‌ها، تجهیزات آزمایشگاهی و بازرسی پوشش و رنگ، صنایع بسته‌بندی رنگ و مواد شیمیایی و تولیدکنندگان ظروف مربوطه، تجهیزات ایمنی و بازیافت، نانو پوشش‌ها، فرایندها و پوشش‌های نوین و صنعت آبکاری، رنگ‌های پودری، پوشش‌های پتینه، رنگ‌های پایه آب، گالوانیزه، عملیات حرارتی، خوردگی، رنگ ماشین، رنگ‌های ضد حریق، مواد شیمیایی و مواد خام را به نمایش می‌گذارد.

نهمین نمایشگاه تخصصی رنگ و رزین و پوشش‌های صنعتی و دوازدهمین نمایشگاه اصفهان‌پلاست در نمایشگاه بین‌المللی اصفهان واقع در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن‌دشت برپا می‌شود و علاقمندان می‌توانند از ساعت ۱۴ تا ۲۰ روزهای ۲۰ تا ۲۳ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ به بازدید از آن بپردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه