درباره بازار پلاستیک

بازار پلاستیک یک تصمیم بزرگ از طرف مدیریت کنونی برند زرین پلاست، جناب آقای حمید صفوی زاده است بازار پلاستیک تصمیم بر آن دارد تا مشتریان، خرید پلاستیک مورد نیاز خود را بدون واسطه و مستقیم از کارخانه تهیه کنند. استراتژی بازار پلاستیک بر مبنای تسهیل و تسریع در امر خرید مشتریان است.

داستان بازار پلاستیک ابتدا با چندین سوال شروع شد!!! چرا قیمت های محصولات پلاستیکی در هر کجا متفاوت است؟ چرا بدون واسطه نمی توان با تولیدکننده در ارتباط بود؟ آیا منبعی برای خرید اینترنتی پلاستیک وجود دارد؟ آیا می توان موارد مصرفی روزانه پلاستیک خود را مستقیم از کارخانه درخواست داد؟ و … پاسخ همه‌ی موارد بازار پلاستیک است.

پیشینه‌ی فعالیت در صنعت پلاستیک

جناب آقای درویش در سال 1374 برند زرین پلاست را با محصولاتی شامل کیسه فریزر طرح ژاپنی، کیسه زباله، کیسه فریزر یک کیلویی جعبه ای و نایلونی به ثبت رسانید. ایشان تمام تلاش خود را بر روی کیفیت و رضایت مشتریان قرار دادند و به همین دلیل سبب شد تا برند زرین پلاست با لوگوی دو گلابی در ذهن همه‌ی مردم قرار بگیرد.

جناب آقای حمید صفوی زاده در سال 1395 مدیریت جدید برند زرین پلاست (شرکت آراز پلاستیک الوند) را بر عهده گرفتند. رویکرد ایشان در کمال حفظ کیفیت محصولات، تنوع محصولات را نیز در پی داشت ایشان با استفاده از دستگاه‌های اتوماتیک و مجهز شامل دستگاه‌های تولید انواع کیسه‌های دسته‌دار (رکابی) در سایز‌های مختلف و بسته‌بندی های جدید برای کیسه فریزرها توانستند تنوع محصولات را افزایش دهند. همچنین تلاش روزافزون مدیریت و پرنسل باعث دریافت نشان تندیس مدیریت عالی و لوح تقدیر نشان عالی تولید ملی در سال 1396 شود. با یاری خداوند و تلاش بی وفقه پرنسل زرین پلاست، همچنان پرقدرت به راه خود ادامه خواهیم داد.

کیسه فریزر های زرین پلاست | بازار پلاستیک

 

زرین پلاست

ارزش های بنیادین بازار پلاستیک

رضایت مشتری

مهم ترین اصل بقای تولید، رضایت مشتریان است. ما قبل از آنکه تولیدکننده باشیم خود یک مشتری هستیم و سعی می‌کنیم تمام موارد مورد نیاز مشتری را از جهات مختلف بررسی کنیم و چند وقت یکبار از مشتریان خود نظرسنجی می‌کنیم تا میزان رضایت آن‌ها را بررسی کنیم. شما نیز می‌توانید در صورت داشتن هرگونه سوال و یا نظرات خود به صفحه¬ی پیشنهادات و نظرات بازار پلاستیک مراجعه کنید.

خلاقیت و نوآوری

تشکیل تیم قوی فنی، جوان، دارای روحیه و خلاقیت بالا باعث شده است تا ما نیز همگام با پیشرفت علم پیش رویم و در راستای اهداف خود زمینه را برای بُروز استعدادها و ارائه‌ی ایده های جدید فراهم کنیم.

تعهد و مسئولیت پذیری

ما مسئول سلامتی شما هستیم و تمامی پرنسل بازار پلاستیک موظف هستند تا محصولی را به دست شما برسانند که بر اساس استاندارهای بین المللی است. مسئولیت و تعهد ما توام با وفاداری و پاسخگو بودن در قبال محصولی است که به دست شما می‌رسد.

در صورت تمایل به هرگونه همکاری با شرکت می‌توانید فرم همکاری با ما را تکمیل کنید و برای ما ارسال نمائید.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه