قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از سایت و خدمات بازار پلاستیک به‌دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به سایت بازار پلاستیک و داشتن حساب کاربری، استفاده از پروموشن‌ها، طرح‌های تخفیف، رسانه‌ها (تصویر، ویدئو) و سایر خدمات و امکانات به معنای آگاهی و پذیرش قوانین و مقررات سایت بازار پلاستیک و همچنین نحوه استفاده از امکانات و خدمات آن است.

در تعاریف ملاحظه فرمایید هرکجا کلمه «ما» بیان‌شده است به معنی بازار پلاستیک است و کلمه «شما» به مفهوم کلیه کاربران سایت (بازدیدکنندگان، خریداران، بازرگانان) است.

ما که هستیم؟

بازار پلاستیک در زمینه تولید کیسه فریزر، کیسه زباله، کیسه‌های دسته دار فعالیت می‌کند. بازار پلاستیک از طریق عناوینی چون”بازار پلاستیک”، “زرین پلاست”، “bazareplastic” و “bazareplastic.com” در اینترنت موجود می‌باشد. کلیه حقوق قانونی مادی و معنوی bazareplastic متعلق به شرکت آراز پلاستیک الوند (سهامی خاص) ثبت‌شده به شماره ثبت 21287 در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری می‌باشد.

قوانین و مقررات و علت درج آن

قوانین و مقررات در این سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده تدوین‌شده است و به شفاف‌سازی روابط بین سایت bazareplastic.com (بازار پلاستیک) و کاربران آن (بازدید کنندگان، خریداران، بازرگانان) می پردازد.

مطالعه و بررسی قوانین و مقررات این سایت برای همه کاربران ضروری و لازم است. کاربرانی که مایل به پذیرش این قوانین نیستند نمی توانند از خدمات و امکانات این سایت استفاده کنند. در صورت ادامه استفاده از امکانات و خدمات این سایت، هیچ‌گونه عذر و بهانه ای از طرف شما کاربر گرامی مبنی بر عدم مطالعه و آگاهی از قوانین و مقررات تدوین‌شده و تغییرات بعدی آن قابل‌پذیرش نیست.

توجه داشته باشید این قوانین و مقررات مندرج شده ممکن است به صلاحدید تغییر یابد و همچنین آخرین نسخه از این قوانین و مقررات مورد تأیید بازار پلاستیک است، درنتیجه صرف‌ نظر از تاریخ دسترسی یا ثبت کاربر، آخرین نسخه از قوانین و مقررات اعمال خواهد شد.

تعاریف

 • تعریف فروشنده: فروشنده در تعریف عمومی، شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصول خود را در سایت عرضه کرده و به فروش می رساند. محصولات ارایه شده در وب‌سایت بازار پلاستیک، جز تولیدات خود شرکت می‌باشند.
 • تعریف خریدار: خریدار در سایت بازار پلاستیک شخصی حقیقی یا حقوقی است که به‌صورت توافقی با فروشنده عمل کرده و محصولات و خدمات را از فروشنده خریداری می‌کند.
 • تعریف کاربر: تعریف عمومی کاربر در سایت بازار پلاستیک به معنی هر شخص حقیقی است که وارد این سایت شده است و از آن دیدن می کند و در صورت احساس نیاز، با عنوان خریدار، فروشنده یا هر دو در سایت ثبت نام کرده و از امکانات و خدمات ارائه‌شده در این سایت استفاده می نماید.
 • تعریف محصول: کلمه محصول در معنای عام مجموعه‌ای از ویژگی ها، عملکردها، مزایا و کارکردها به شکل ملموس یا غیرقابل ملموس است و قابلیت مبادله دارد. یک محصول می تواند یک موجودیت فیزیکی یا یک خدمات یا ترکیبی از آن ها باشد. محصول در معنی خاص آن در سایت بازار پلاستیک همان مواد معدنی فلزی یا مواد معدنی است.
 • فروش داخلی: فروش داخلی مشتمل بر فروش محصول/کالا با هر ارزش ریالی و به هر میزان از هر قلم مشروط بر آنکه خریدار داخل کشور محل تامین کالا باشد.
 • فروش خارجی/ تجارت خارجی: فروش خارجی مشتمل بر فروش محصول/کالا با هر ارزش ارزی و به هر میزان از هر قلم مشروط بر آنکه خریدار خارج از کشور محل تامین کالا باشد.
 • مدت تأمین کالا: مدت زمانی که فروشنده کالا متعهد می‌شود که کالا را تامین و آماده ارسال نماید.
 • موعد تحویل کالا: سررسید تعهد شده تحویل کالا به خریدار نهایی توسط فروشنده
 • ارتباطات الکترونیکی: هنگامی که شما از امکانات و خدمات سایت بازار پلاستیک استفاده می کنید. به‌عنوان‌ مثال هنگامی که ثبت درخواست خرید عمده یا استعلام قیمت و سفارش خرید آنلاین در سایت بازار پلاستیک بین خریدار و شرکت انجام می شود این مکاتبات به‌صورت الکترونیکی انجام می‌شود؛ بنابراین درصورتی‌که بخواهید فرآیند خرید یا فروش از طریق سایت انجام شود یعنی شما موافقت می‌‏کنید که بازار پلاستیک به‌صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی سایت) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین کاربران عضو می توانند از اطلاعات رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه را به‌صورت ایمیل یا پیامک دریافت نمایند. درصورتی‌که کاربران تمایل به دریافت این‌گونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه bazareplastic.com را در پروفایل خود لغو کنند.

دریافت هرگونه پیامک تحت عنوان بازار پلاستیک با هر شماره‌ یا ایمیلی غیر از شماره‌های رسمی اعلام شده در سایت تخلف و سوءاستفاده از نام بازار پلاستیک (زرین پلاست) است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به   info@bazareplastic.com اطلاع دهید.

مقررات عمومی و کلی

 • استفاده از کلیه امکانات و خدمات بازار پلاستیک بر اساس قوانین و مقررات منتشر شده روی سایت است. این قوانین و مقررات در خصوص نحوه استفاده از امکانات و خدمات سایت بازار پلاستیک صحبت می کند و درنهایت به شفاف‌سازی روابط بین سایت بازار پلاستیک و کاربران آن می پردازد؛ و در هر دعوی ناشی از این موارد، باید مدنظر قرارگرفته و حاکم گردد.
 • این حق برای بازار پلاستیک (زرین پلاست) محفوظ است که با توجه به نیاز بازار، درخواست کاربران یا به صلاحدید خود در مورد خدمات بازار پلاستیک تصمیم جدیدی بگیرد و در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های بازار پلاستیک تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به­روزرسانی می­شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
 • شرایط و قوانین کاربران سایت بازار پلاستیک تحت هیچ شرایطی جزئی از قرارداد یا ثبت‌نام انجام‌شده در سایت bazareplastic نخواهد بود. مگر آنکه کتباً با آن موافقت نموده باشیم.
 • بازار پلاستیک می‌تواند به اختیار خود و در صورت نیاز هرگونه ارتباط با شما را به اشخاص ثالث، شرکت‌های گروه، شرکت‌های تابعه و فرعی منتقل نماید.
 • چنانچه به نمایندگی از شرکت یا شخص حقوقی اقدام به قبول این شرایط و مقررات می‌نمایید، تضمین و تعهد می‌نمایید که دارای اختیارات لازم برای ایجاد تعهد برای شرکت یا شخص حقوقی مزبور در خصوص این شرایط و مقررات می‌باشید. به‌هرحال، در صورت عدم وجود این اختیار، این بدین معنی نیست که شرکت یا شخص حقوقی تابع این شرایط و مقررات نباشند.
 • همه کاربران (بازدیدکنندگان و یا ثبت‌نام کنندگان) سایت بازار پلاستیک موافقت می‌نمایند که هرگونه قوانین یا دستورالعمل‌های مرتبط و مندرج در سایت را که امکان اصلاح یا تغییر آن ها توسط بازار پلاستیک وجود دارد، رعایت نمایند.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روزهای کاری اداری بازار پلاستیک از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 الی 16 به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات بررسی و پردازش می‌‏شوند. مشتریان امکان ثبت سفارش در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز را دارند.

بازار پلاستیک هنگام ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را بکار می‌گیرد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در بازار پلاستیک به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای بازار پلاستیک محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

بازار پلاستیک مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای بازار پلاستیک محفوظ است.

در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت bazareplastic، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای ما محفوظ است. ما در اسرع وقت وجوه دریافتی را طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماییم و مشتری با ورود به سایت bazareplastic.com می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، ما جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌توانیم از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کنیم. همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

حساب­کاربری هر مشتری شامل نام و نام خانوادگی باید با اطلاعات مدارک شناسایی مطابقت داشته باشد و در صورت عدم تطابق، فروشگاه‌‌های اینترنتی مجاز به ارائه خدمات به این گروه از مشتریان نخواهد بود. لذا خریداران محترم می بایست با ارائه تصویر کارت ملی خود و خرید از طریق کارت بانکی متعلق به شخص خریدار که با هویت سفارش دهنده در تطابق می باشد، اقدام به ثبت سفارش نمایند.

لازم به ذکر است که این امر به منظور جلوگیری از سواستفاده‌های احتمالی و مواردی نظیر جلوگیری از خرید با کارت‌های سرقت شده و موارد مشابه در نظر گرفته شده است.

با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتوری که به نام شخص حقیقی صادر شده، به نام شخص حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور به نام حقوقی برای آنها صادر شود، هنگام ثبت سفارش خود، با انتخاب گزینه ” تکمیل اطلاعات حقوقی ” و وارد کردن مشخصات سازمان موردنظر، برای خرید سازمانی و دریافت فاکتور رسمی اقدام کنند.

همچنین آدرسی که خریدار به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد و لازم است درخواست کنندگان فاکتور به نام شخص حقوقی هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کافی داشته باشند، چرا که تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.

از آنجا که بازار پلاستیک در زمینه فروش پلاستیک فعالیت می‌کند فروشگاه سایت جهت خرده‌فروشی محصولات (محصولات با تعداد پایین) طراحی شده است و قیمت درج شده برای محصولات برای خرده فروشی مورد استفاده قرار می‎گیرد و نباید مبنای خرید عمده همین محصولات قرار گیرد. لذا خرید و پرداخت آنلاین برای سفارش های با تناژ بالا مغایر با هدف فروشگاه است؛ در صورت ثبت این مورد و یا سفارشاتی که با مقدار اقلام بالایی همراه هستند، لازم است پیش از ارسال، سفارش مشتریان ابتدا توسط تیم بازار پلاستیک بررسی و در صورت تایید، پردازش گردد. در این موارد پرداخت وجه و تسویه، قبل از ارسال کالا الزامی است؛ درغیر اینصورت سفارشات با هماهنگی مشتری کنسل شده و در صورت واریز وجه، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری عودت داده خواهد شد.

تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف یا ووچر) پس از نهایی شدن سبد، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، ووچر یا کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.

لازم به ذکر است افزودن کالا به سبد خرید به معنی رزرو کالا نیست و هیچ گونه حقی را برای مشتریان ایجاد نمی‌کند. همچنین تا پیش از ثبت نهایی، هرگونه تغییر از جمله تغییر در موجودی کالا یا قیمت، روی کالای افزوده شده به سبد خرید اعمال خواهد شد. بنابراین به مشتریانی که تمایل و تصمیم به خرید قطعی دارند، توصیه می‌شود در اسرع وقت سفارش خود را نهایی کنند تا با اتمام موجودی یا تغییر قیمتی کالاها روبرو نشوند. شایان ذکر است سفارش تنها زمانی نهایی می‌شود که کاربران کد سبد خریدسفارش خود را دریافت کنند و بدیهی است که بازار پلاستیک هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به کالاهایی که در سبد خرید رها شده است، ندارد.

حمل و نقل

بازار پلاستیک همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها را در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برساند. با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به مشتریان به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و بازار پلاستیک تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند. آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش بازار پلاستیک اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش بازار پلاستیک ارسال شود.

نظرات کاربران

هدف از ایجاد بخش نظرات در وبسایت bazareplastic.com، اشتراک‌گذاری تجربه‌ی خرید و کاربری محصولاتی است که به فروش می‌رسد. بدیهی است بخش نظرات بازار پلاستیک با دیگر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی متفاوت است. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی کارشناسان تایید، نظرش را روی سایت مشاهده کند. بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نمی‌شوند و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی‌آیند. بازار پلاستیک در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به‌هیچ‌وجه به معنی تایید فنی بازار پلاستیک درباره‌ی محتویات نظر نیست؛ لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه‌ی انتخاب و تصمیم‌گیری خود قرار ندهند.

شرایط و قوانین درج نظر در بخش نظرات کاربران

 1. فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش از حد معمول، کشیدن حروف یا کلمات، استفاده‌ی مکرر از یک حرف یا کلمه، شکلک و اموجی در متن خودداری کنید.
 2. برای نظر یا نقد و بررسی خود عنوانی متناسب با متن انتخاب کنید. یک عنوان خوب کاربران را برای خواندن نظر شما ترغیب خواهد کرد.
 3. نقد کاربران باید شامل قوت‌ها و ضعف‌های محصول در استفاده‌ی عملی و تجربه‌ی شخصی باشد و مزایا و معایب به‌صورت خلاصه و تیتروار در محل تعیین‌شده درج شود. لازم است تا حد ممکن از مبالغه و بزرگ‌نمایی مزایا یا معایب محصول خودداری کنید.
 4. نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد؛ بلکه به‌طور واقع‌بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند.
 5. با توجه به تفاوت در سطح محصولات مختلف و تفاوت عمده در قیمت‌های آن‌ها، لازم است نقدوبررسی هر محصول با توجه به قیمت آن صورت گیرد؛ نه به‌صورت مطلق.
 6. جهت احترام‌گذاشتن به وقت بازدیدکنندگان سایت، لازم است هنگام نوشتن نقد، مطالب غیرضروری را حذف کرده و فقط مطالب ضروری و مفید را در نقدتان لحاظ کنید.
 7. با توجه به ساختار بخش نظرات، از سوال‌کردن یا درخواست راهنمایی در این بخش خودداری کرده و سوال یا درخواست راهنمایی خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید.
 8. کاربران ارسال‌کننده‌ی نظر موظف‌اند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کنند. بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب، باعث تاییدنشدن نظر کاربر می‌شود.
 9. قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفت‌وگو (فروم) متفاوت است؛ لذا برای حفظ ساختار، مباحث خارج از چهارچوبی که حالت بحث و گفت‌وگو دارد، تایید نخواهد شد.
 10. تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند؛ لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانب‌دارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظردهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد کنید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کرده و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار کند. از طریق نمودار تغییر قیمت در سایت می‌توانید از تغییرات قیمت آگاه شوید؛ لذا به‌هیچ‌وجه در بخش نظرات مبلغ «قیمت» را ذکر نکرده، درباره‌ی آن سؤال نکنید و نظری ندهید.
 11. در نظرات خود، از بزرگ‌نمایی یا اغراق درباره‌ی قوت‌ها یا ضعف‌های محصول خودداری کنید. بدیهی است تا حد ممکن هرگونه نظر مبالغه‌آمیز یا به دور از واقعیت تایید نخواهد شد.
 12. با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن، نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت کنید. دقت داشته باشید تا جای ممکن از هرگونه لینک‌دادن (فرستادن) دیگر کاربران به سایت‌های دیگر و درج ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
 13. تنها نظراتی تایید خواهند شد که مرتبط با محصول موردنظر باشند؛ لذا بحث‌های متفرقه و غیرمرتبط با محصول را مطرح نکنید.
 14. کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش از بازار پلاستیک را در قسمت مربوط اعلام کنند؛ لذا هیچ‌گونه نقدی را درباره‌ی سایت یا خدمات آن در قسمت نظرات ننویسید.
 15. توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارید، به‌هیچ‌وجه در نظرات ثبت نکنید؛ همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیرمطمئن درباره‌ی محصولات جدا خودداری کنید.
 16. بهتر است مطالبی در این بخش ثبت شود که برای بازدیدکنندگان سایت مفید باشد؛ لذا از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیرمرتبط یا غیرضروری در این بخش پرهیز کنید.
 17. لازم است نظرات خود را به صورت نگارشی ثبت کرده و از کوتاه‌کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره تا جای ممکن خودداری کنید. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه‌ی تایید نظرات کاربران است.
 18. کامنت هایی که با عرف جامعه مغایر هستند مثل کامنت های کالاهای جنسی تایید نخواهند شد.

شرایط ارسال پرسش و یا پاسخ

بهتر است پرسش و پاسخ کوتاه و مختصر باشد؛ زبان و رسم‌الخط فارسی و اسلوب نگارش هم در آن رعایت شده باشد.

برای آگاهی از تغییرات قیمت از نمودار تغییر قیمت در سایت استفاده کنید و به‌هیچ‌وجه در بخش پرسش و پاسخ در مورد «قیمت» نپرسید.

از پرسش و پاسخ درباره‌ی آدرس سایر فروشگاه‌های فیزیکی یا اینترنتی و استفاده از لینک خودداری کنید.

پرسش خودتان را فقط یک بار و زیر محصول موردنظرتان بنویسید.

از ثبت اطلاعات شخصی از قبیل ایمیل، شماره تماس و نام کاربری شبکه‌های اجتماعی در بخش پرسش و پاسخ پرهیز کنید.

توجه داشته باشید که نظر یا پرسش و پاسخ فقط باید در رابطه با کالا باشد، بنابراین برای پیگیری یا سوال درباره سفارش یا استفاده از خدمات پس از فروش با امور مشتریان بازار پلاستیک (شماره تلفن ‌37259608-035) تماس بگیرید یا از طریق فرم صفحه “تماس با ما” درخواست خود را مطرح کنید. برای ارسال سایر درخواست‌ها یا پیشنهادها، انتقاد یا شکایت های خود نیز از فرم صفحه “تماس با ما” استفاده کنید یا به ایمیل آدرس info@bazareplastic.com ایمیل ارسال کنید.

محتوا

بازار پلاستیک نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است bazareplastic تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط بازار پلاستیک دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

وب ‏‌سایت bazareplastic.com هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت بازار پلاستیک تحت هیچ شرایطی مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

سایت بازار پلاستیک (زرین پلاست) ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

© کلیه محتویات سایت بازار پلاستیک شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت bazareplastic.com تعلق دارد.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در بازار پلاستیک مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای محصولات در وبسایت بازار پلاستیک قیمت‏‌های خرده فروشی است و با قیمت عمده همان محصولات متفاوت است.

محصولات بر اساس مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند. با نهایت احترام به کاربران و با توجه نواسانات نرخ ارز و قیمت مواد پتروشیمی، بازار پلاستیک نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی محصولات را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، بازار پلاستیک موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس از ثبت سفارش شامل کاهش یا افزایش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود. قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند و هزینه‏‌های بسته‌بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‌‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود.

نمایندگی

بازار پلاستیک دارای یک مرکز خرید در استان یزد می باشد در هیچ نقطه‏‌ای دیگر از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها و تراکنش‏‌های مالی از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی بازار پلاستیک اطلاع دهید.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، بازار پلاستیک هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

بازار پلاستیک خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه